Zaznacz stronę

Doradztwo kariery i wsparcie executives na całym świecie.

Jeśli jesteś managerem z przynajmniej 10-letnim doświadczeniem, kliknij poniżej, aby uzyskać bezpłatnie konsultację kariery lub bezpłatną analizę Twojego CV:

Bezpłatna konsultacja kariery Bezpłatny raport Twojego CVUSŁUGI OUTPLACEMENT

Szukasz dopasowanego, spersonalizowanego i międzynarodowego programu outplacement dla swoich managerów? Sprawdź nasz program Managerial Placement


Dyrektor szuka pracy

Obowiązkowa lektura dla wszystkich managerów wyższego szczebla, którzy rozważają zmianę w swojej karierze lub aktywnie szukają pracy.


POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

SANDRA BICHL: Fortune favors the prepared!

SANDRA BICHL

Sandra zaczęła swoją międzynarodową karierę w rekrutacji w czerwcu 2002 roku w Budapeszcie w firmie TMP Worldwide (potem Hudson) w Dziale Rekrutacji Prawnej, który później przekształcił się w Legalis. Pracowała z managerami wyższego szczebla w CEE zarówno z siedziby w Budapeszcie, jak i w Warszawie. W czerwcu 2010 roku, po 2-letniej przerwie w branży rekrutacji (była Sales & Marketing Managerem w Ameryce Południowej), zdecydowała się na zmianę – nie na pracę na stanowisku HR u klienta, ale na coś, co zwykła nazywać „trzecią stroną” procesu rekrutacji: wspieranie kadry managerskiej w procesie poszukiwania pracy. Sandra pracuje w języku angielskim, polskim, niemieckim i hiszpańskim. Mówi również po portugalsku i francusku.

Kontakt: Sandra.Bichl (at) CareerAngels.eu

SANDRA BICHL: Fortune favors the prepared!

JAN BŁAŻEJCZYK

Jan zaczął współpracę z Aniołami Kariery w sierpniu 2017 roku jeszcze w trakcie kończenia studiów magisterskich z Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest odpowiedzialny za rekrutację Mini Aniołów i udziela wsparcia podczas okresu wdrożeniowego nowych członków zespołu. Przygotowuje również cotygodniowy zestaw ofert z „ukrytego rynku pracy”, raporty i dokumenty dla klientów oraz aktualizuje bazę danych decydentów. Od kwietnia 2018 pomaga także Aniołom Kariery w organizacji cyklu eventów dla managerów wyższego szczebla poszukujących pracy pt. Challenge Accepted. Jan pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Jan.Blazejczyk (at) CareerAngels.eu

KATARZYNA BIERNACKA: Focus on finding solution today. You can always give up tomorrow.

ANNA BOCH

Anna rozpoczęła swoją karierę w rekrutacji w 2004 roku, wkrótce po ukończeniu studiów psychologicznych ze specjalizacją Doradztwo Kariery. Dołączyła do zespołu Headhunters CEE jako Reasercher, a następnie awansowała na stanowisko Research Consultant. Od 2011 roku pracuje bezpośrednio z klientami z różnych branż, realizując projekty na poziomie zarządu oraz zarządu -1 w całej Europie, w tym CEO/COO międzynarodowych korporacji, Sales & Marketing Directors, zwłaszcza z obszaru FMCG i handlu detalicznego, CIO/CTO zorientowanych na cyfryzację oraz na role finansowe, w tym SSC. Anna dołączyła do Aniołów Kariery projektowo od 2018 roku. Pracuje po polsku i angielsku.

Kontakt: Anna.Boch (at) CareerAngels.eu

MARIA BOŻEK: The most common way people give up their power is by thinking they don’t have any.

MARIA BOŻEK

Maria dołączyła do Aniołów Kariery w 2013 roku. Pracowała również jako Associate Consultant w Devonshire oraz studiowała Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W 2018 roku Maria ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kadry i Płace. Oprócz współpracy z klientami, jest naszym HR & Admin Managerem, co oznacza, że rekrutuje Mini Aniołów i Aniołów Kariery (łącznie z przeprowadzaniem testów) oraz szkoli wszystkich nowych członków zespołu, aby mogli podołać naszym standardom jakości. Pomaga również wszystkim we wdrożeniu się do pracy zdalnej oraz naszego „wirtualnego” zespołu. Maria pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Maria.Bozek (at) CareerAngels.eu

MARIA BOŻEK: The most common way people give up their power is by thinking they don’t have any.

ADAM CZERWONIEC

Podczas studiów na kierunku Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, Adam zaczął pracować jako Project Manager / Koordynator dla NGO. Dołączył do Aniołów Kariery na początku 2018 roku i jest odpowiedzialny za aspekty techniczne podczas webinarów i transmisji wykładów na żywo, a także za (prawie) wszystkie działania marketingowe: współpracę z usługodawcami i ekspertami, strony internetowe, upgrade’y technologiczne, edytowanie filmów czy wsparcie podczas eventów. Zajmuje się także naszymi profilami w serwisach społecznościowych (w tym planowaniem publikacji) na LinkedIn, Facebook, YouTube, Slideshare, Pinterest, Instagram. Adam pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Adam.Czerwoniec (at) CareerAngels.eu

MARIA BOŻEK: The most common way people give up their power is by thinking they don’t have any.

LIDIA IGIELSKA

W trakcie kończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologii, w listopadzie 2005 roku Lidia pracowała w firmie Bigram, gdzie rekrutowała managerów średniego i wyższego szczebla dla firm, głównie z branż FMCG, motoryzacyjnej, przemysłowej i farmaceutycznej. Zajmowała się także programami outplacementowymi. W 2010 roku przeniosła się do Human Direct, firmy konsultingowej. Trzy lata później została niezależnym doradcą HR w branży ubezpieczeniowej. Posiada także doświadczenie HR Business Partnera w branży chemicznej i medycznej. Ukończyła dwa podyplomowe kierunki studiów: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Budowanie Wizerunku Pracodawcy. Do Aniołów Kariery dołączyła w 2019 roku. Pracuje po polsku i po angielsku.

Kontakt: Lidia.Igielska (at) CareerAngels.eu

VALERIA LEBEDIEVA: Whether you think you can or can't, you're right.

VALERIA LEBEDIEVA

Przez 16 lat współpracy z MIP, austriacką firmą konsultingową, Valeria była kluczową osobą w procesie rozwoju biznesu na Ukrainie i umożliwiła przejście od doradztwa biznesowego do doradztwa personalnego oraz Executive Search. Jeszcze będąc na Ukrainie byłą Executive Director Szwedzko-Ukraińskiego Klubu Biznesu oraz Członkiem Zarządu w European Business Association. Rozpoczęła współpracę z Aniołami Kariery w maju 2013 roku, pracując z Danii. Wspiera managerów wyższego szczebla głównie przy międzynarodowych i wielojęzykowych projektach – najczęściej są to role regionalne lub globalne. Pracuje w języku angielskim, duńskim, ukraińskim, rosyjskim i niemieckim.

Kontakt: Valeria.Lebedieva (at) CareerAngels.eu

IZABELA MICHALISZYN: Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.

IZABELA MICHALISZYN

Izabela rozpoczęła karierę w firmie Hudson w kwietniu 2001 roku. Pracowała przy projektach Zarządzania Talentami z firmami z branży energetycznej, produkcyjnej, FMCG, finansowej, pharma, wspierając managerów średniego i wyższego szczebla. Jej głównym obszarem specjalizacji były programy outplacementowe. W 2011 roku dołączyła do firmy Bigram, aby rozwijać programy outplacementowe oraz zarządzanie talentami. Do Aniołów Kariery dołączyła w 2016, gdzie wspiera managerów. Opublikowała wiele artykułów związanych z tematyką HR. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Izabela.Michaliszyn (at) CareerAngels.eu

IZABELA MICHALISZYN: Insanity is doing the same thing over and over again and expecting different results.

URSZULA RAPACKA

Urszula ma 10+ lat doświadczenia jako konsultant kariery, coach i trener korporacyjny / NGO. Współpracowała z Biurem Karier Politechniki Warszawskiej, przygotowując absolwentów do wejścia na rynek pracy, a następnie dołączyła do College of Europe, by założyć i koordynować pionierskie Biuro Karier. Od 2017 roku jest międzynarodowym coachem kariery i transformacji w międzynarodowej firmie coachingowej. Ula dołączyła do Aniołów Kariery w sierpniu 2019 roku, wspierając głównie młodych profesjonalistów, jak również międzynarodowych, niestandardowych kandydatów. Pracuje zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Kontakt: Urszula.Rapacka (at) CareerAngels.eu

AGNIESZKA SPÓZ-PAROL: The sky is the limit.

MARCELINA WORONIAK

Marcelina zaczęła współpracę z Aniołami Kariery w lutym 2019 roku w trakcie studiów licencjackich z Filologii klasycznej na Uniwersytecie Łódzkim. Jest odpowiedzialna za przygotowywanie raportów i dokumentów dla klientów oraz aktualizowanie bazy danych funduszy inwestycyjnych. Udziela również nowym członkom zespołu wsparcia podczas ich okresu wdrożeniowego. Od kwietnia 2020 pomaga także Aniołom Kariery w organizacji Otwartych Webinarów – koordynuje ich promocję oraz kontaktuje się bezpośrednio z uczestnikami. Marcelina pracuje w języku polskim i angielskim. Mówi również po włosku.

Kontakt: Marcelina.Woroniak (at) CareerAngels.eu

ANNA ZADROŻNA: Never give up.

ANNA ZADROŻNA

Kończąc studia magisterskie z Psychologii, Anna zaczęła swoją karierę w TMP Worldwide (potem Hudson) w lutym 2001. Po przeprowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branżach tj. pharma, przemysł (ciężki), budownictwo, IT oraz FMCG, zdecydowała się odejść z firmy w 2006, aby objąć stanowisko Starszego Specjalisty HR w LOT, następnie HR Managera w BDO oraz w Idea Bank, a wreszcie: Dyrektora Projektów HR w PKP Intercity. W międzyczasie ukończyła dwa studia podyplomowe: Managing Professional Competences of Employees oraz Professional Coaching. Współpracę z Aniołami Kariery rozpoczęła  w 2011 roku, skupiając się na klientach executive oraz na coachingu. Jest także odpowiedzialna za społeczność Challenge Accepted. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Anna.Zadrozna (at) CareerAngels.eu

MINI ANGELS: Fail to plan, plan to fail!

MINI ANGELS

My jesteśmy Aniołami Kariery naszych klientów. Mini Anioły są aniołami Aniołów Kariery. Wspierają nas we wszystkich naszych działaniach. Mówią w wielu językach: polskim, angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Tylko jedna na 70 osób przechodzi przez intensywny proces rekrutacji oraz szkolenia. Są najlepsi i najzdolniejsi. Jesteśmy dumni, że do naszego zespołu należą następujące Mini Anioły: Dominika, Hubert, Julia, Justyna i Sara.

WSPÓŁPRACUJĄCY ZEWNĘTRZNI KONSULTANCI

KATARZYNA BIERNACKA: Focus on finding solution today. You can always give up tomorrow.

AGNIESZKA BOTT-ALAMA

Agnieszka rozpoczęła swoją karierę w korporacyjnym HR w 2006 roku, zajmując różne role związane z HR w firmach takich jak: mBank, Deutsche Bank i Orange. Pracowała w tym czasie z managerami na wszystkich szczeblach. W 2019 roku zdecydowała się kontynuować swoją karierę jako Konsultant Kariery (certyfikowany przez Anioły Kariery), trener biznesu i profesjonalny coach (Erickson College, ACC ICF). Agnieszka posiada wykształcenie z ekonomii i psychologii. Pracuje po polsku i angielsku.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

SANDRA BICHL: Fortune favors the prepared!

SANDRA BICHL

Sandra zaczęła swoją międzynarodową karierę w rekrutacji w czerwcu 2002 roku w Budapeszcie w firmie TMP Worldwide (potem Hudson) w Dziale Rekrutacji Prawnej, który później przekształcił się w Legalis. Pracowała z managerami wyższego szczebla w CEE zarówno z siedziby w Budapeszcie, jak i w Warszawie. W czerwcu 2010 roku, po 2-letniej przerwie w branży rekrutacji (była Sales & Marketing Managerem w Ameryce Południowej), zdecydowała się na zmianę – nie na pracę na stanowisku HR u klienta, ale na coś, co zwykła nazywać „trzecią stroną” procesu rekrutacji: wspieranie kadry managerskiej w procesie poszukiwania pracy. Sandra pracuje w języku angielskim, polskim, niemieckim i hiszpańskim. Mówi również po portugalsku i francusku.

Kontakt: Sandra.Bichl (at) CareerAngels.eu

SANDRA BICHL: Fortune favors the prepared!

JAN BŁAŻEJCZYK

Jan zaczął współpracę z Aniołami Kariery w sierpniu 2017 roku jeszcze w trakcie kończenia studiów magisterskich z Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Jest odpowiedzialny za rekrutację Mini Aniołów i udziela wsparcia podczas okresu wdrożeniowego nowych członków zespołu. Przygotowuje również cotygodniowy zestaw ofert z „ukrytego rynku pracy”, raporty i dokumenty dla klientów oraz aktualizuje bazę danych decydentów. Od kwietnia 2018 pomaga także Aniołom Kariery w organizacji cyklu eventów dla managerów wyższego szczebla poszukujących pracy pt. Challenge Accepted. Jan pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Jan.Blazejczyk (at) CareerAngels.eu

KATARZYNA BIERNACKA: Focus on finding solution today. You can always give up tomorrow.

ANNA BOCH

Anna rozpoczęła swoją karierę w rekrutacji w 2004 roku, wkrótce po ukończeniu studiów psychologicznych ze specjalizacją Doradztwo Kariery. Dołączyła do zespołu Headhunters CEE jako Reasercher, a następnie awansowała na stanowisko Research Consultant. Od 2011 roku pracuje bezpośrednio z klientami z różnych branż, realizując projekty na poziomie zarządu oraz zarządu -1 w całej Europie, w tym CEO/COO międzynarodowych korporacji, Sales & Marketing Directors, zwłaszcza z obszaru FMCG i handlu detalicznego, CIO/CTO zorientowanych na cyfryzację oraz na role finansowe, w tym SSC. Anna dołączyła do Aniołów Kariery projektowo od 2018 roku. Pracuje po polsku i angielsku.

Kontakt: Anna.Boch (at) CareerAngels.eu

MARIA BOŻEK: The most common way people give up their power is by thinking they don’t have any.

MARIA BOŻEK

Maria dołączyła do Aniołów Kariery w 2013 roku. Pracowała również jako Associate Consultant w Devonshire oraz studiowała Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W 2018 roku Maria ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kadry i Płace. Oprócz współpracy z klientami, jest naszym HR & Admin Managerem, co oznacza, że rekrutuje Mini Aniołów i Aniołów Kariery (łącznie z przeprowadzaniem testów) oraz szkoli wszystkich nowych członków zespołu, aby mogli podołać naszym standardom jakości. Pomaga również wszystkim we wdrożeniu się do pracy zdalnej oraz naszego „wirtualnego” zespołu. Maria pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Maria.Bozek (at) CareerAngels.eu

MARIA BOŻEK: The most common way people give up their power is by thinking they don’t have any.

ADAM CZERWONIEC

Podczas studiów na kierunku Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim, Adam zaczął pracować jako Project Manager / Koordynator dla NGO. Dołączył do Aniołów Kariery na początku 2018 roku i jest odpowiedzialny za aspekty techniczne podczas webinarów i transmisji wykładów na żywo, a także za (prawie) wszystkie działania marketingowe: współpracę z usługodawcami i ekspertami, strony internetowe, upgrade’y technologiczne, edytowanie filmów czy wsparcie podczas eventów. Zajmuje się także naszymi profilami w serwisach społecznościowych (w tym planowaniem publikacji) na LinkedIn, Facebook, YouTube, Slideshare, Pinterest, Instagram. Adam pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Adam.Czerwoniec (at) CareerAngels.eu

MARIA BOŻEK: The most common way people give up their power is by thinking they don’t have any.

LIDIA IGIELSKA

W trakcie kończenia studiów magisterskich na kierunku Psychologii, w listopadzie 2005 roku Lidia pracowała w firmie Bigram, gdzie rekrutowała managerów średniego i wyższego szczebla dla firm, głównie z branż FMCG, motoryzacyjnej, przemysłowej i farmaceutycznej. Zajmowała się także programami outplacementowymi. W 2010 roku przeniosła się do Human Direct, firmy konsultingowej. Trzy lata później została niezależnym doradcą HR w branży ubezpieczeniowej. Posiada także doświadczenie HR Business Partnera w branży chemicznej i medycznej. Ukończyła dwa podyplomowe kierunki studiów: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi i Budowanie Wizerunku Pracodawcy. Do Aniołów Kariery dołączyła w 2019 roku. Pracuje po polsku i po angielsku.

Kontakt: Lidia.Igielska (at) CareerAngels.eu

VALERIA LEBEDIEVA: Whether you think you can or can't, you're right.

VALERIA LEBEDIEVA

Przez 16 lat współpracy z MIP, austriacką firmą konsultingową, Valeria była kluczową osobą w procesie rozwoju biznesu na Ukrainie i umożliwiła przejście od doradztwa biznesowego do doradztwa personalnego oraz Executive Search. Jeszcze będąc na Ukrainie byłą Executive Director Szwedzko-Ukraińskiego Klubu Biznesu oraz Członkiem Zarządu w European Business Association. Rozpoczęła współpracę z Aniołami Kariery w maju 2013 roku, pracując z Danii. Wspiera managerów wyższego szczebla głównie przy międzynarodowych i wielojęzykowych projektach – najczęściej są to role regionalne lub globalne. Pracuje w języku angielskim, duńskim, ukraińskim, rosyjskim i niemieckim.

Kontakt: Valeria.Lebedieva (at) CareerAngels.eu

IZABELA MICHALISZYN: Never give up.

IZABELA MICHALISZYN

Izabela rozpoczęła karierę w firmie Hudson w kwietniu 2001 roku. Pracowała przy projektach Zarządzania Talentami z firmami z branży energetycznej, produkcyjnej, FMCG, finansowej, pharma, wspierając managerów średniego i wyższego szczebla. Jej głównym obszarem specjalizacji były programy outplacementowe. W 2011 roku dołączyła do firmy Bigram, aby rozwijać programy outplacementowe oraz zarządzanie talentami. Do Aniołów Kariery dołączyła w 2016, gdzie wspiera managerów. Opublikowała wiele artykułów związanych z tematyką HR. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Izabela.Michaliszyn (at) CareerAngels.eu

IZABELA MICHALISZYN: Never give up.

URSZULA RAPACKA

Urszula ma 10+ lat doświadczenia jako konsultant kariery, coach i trener korporacyjny / NGO. Współpracowała z Biurem Karier Politechniki Warszawskiej, przygotowując absolwentów do wejścia na rynek pracy, a następnie dołączyła do College of Europe, by założyć i koordynować pionierskie Biuro Karier. Od 2017 roku jest międzynarodowym coachem kariery i transformacji w międzynarodowej firmie coachingowej. Ula dołączyła do Aniołów Kariery w sierpniu 2019 roku, wspierając głównie młodych profesjonalistów, jak również międzynarodowych, niestandardowych kandydatów. Pracuje zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Kontakt: Urszula.Rapacka (at) CareerAngels.eu

AGNIESZKA SPÓZ-PAROL: The sky is the limit.

MARCELINA WORONIAK

Marcelina zaczęła współpracę z Aniołami Kariery w lutym 2019 roku w trakcie studiów licencjackich z Filologii klasycznej na Uniwersytecie Łódzkim. Jest odpowiedzialna za przygotowywanie raportów i dokumentów dla klientów oraz aktualizowanie bazy danych funduszy inwestycyjnych. Udziela również nowym członkom zespołu wsparcia podczas ich okresu wdrożeniowego. Od kwietnia 2020 pomaga także Aniołom Kariery w organizacji Otwartych Webinarów – koordynuje ich promocję oraz kontaktuje się bezpośrednio z uczestnikami. Marcelina pracuje w języku polskim i angielskim. Mówi również po włosku.

Kontakt: Marcelina.Woroniak (at) CareerAngels.eu

ANNA ZADROŻNA: Never give up.

ANNA ZADROŻNA

Kończąc studia magisterskie z Psychologii, Anna zaczęła swoją karierę w TMP Worldwide (potem Hudson) w lutym 2001. Po przeprowadzeniu projektów rekrutacyjnych w branżach tj. pharma, przemysł (ciężki), budownictwo, IT oraz FMCG, zdecydowała się odejść z firmy w 2006, aby objąć stanowisko Starszego Specjalisty HR w LOT, następnie HR Managera w BDO oraz w Idea Bank, a wreszcie: Dyrektora Projektów HR w PKP Intercity. W międzyczasie ukończyła dwa studia podyplomowe: Managing Professional Competences of Employees oraz Professional Coaching. Rozpoczęła współpracę z Aniołami Kariery w 2011 roku, skupiając się na klientach executive oraz na coachingu. Jest także odpowiedzialna za społeczność Challenge Accepted. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Kontakt: Anna.Zadrozna (at) CareerAngels.eu

MINI ANGELS

MINI ANGELS

My jesteśmy Aniołami Kariery naszych klientów. Mini Anioły są aniołami Aniołów Kariery. Wspierają nas we wszystkich naszych działaniach. Mówią w wielu językach: polskim, angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Tylko jedna na 70 osób przechodzi przez intensywny proces rekrutacji oraz szkolenia. Są najlepsi i najzdolniejsi. Jesteśmy dumni, że do naszego zespołu należą następujące Mini Anioły: Dominika, Hubert, Julia, Justyna i Sara.

WSPÓŁPRACUJĄCY ZEWNĘTRZNI KONSULTANCI

KATARZYNA BIERNACKA: Focus on finding solution today. You can always give up tomorrow.

AGNIESZKA BOTT-ALAMA

Agnieszka rozpoczęła swoją karierę w korporacyjnym HR w 2006 roku, zajmując różne role związane z HR w firmach takich jak: mBank, Deutsche Bank i Orange. Pracowała w tym czasie z managerami na wszystkich szczeblach. W 2019 roku zdecydowała się kontynuować swoją karierę jako Konsultant Kariery (certyfikowany przez Anioły Kariery), trener biznesu i profesjonalny coach (Erickson College, ACC ICF). Agnieszka posiada wykształcenie z ekonomii i psychologii. Pracuje po polsku i angielsku.

Doradztwo kariery i wsparcie executives na całym świecie.

Jeśli jesteś managerem z przynajmniej 10-letnim doświadczeniem, kliknij poniżej, aby uzyskać bezpłatnie konsultację kariery lub bezpłatną analizę Twojego CV:

Bezpłatna konsultacja kariery Bezpłatny raport Twojego CVUSŁUGI OUTPLACEMENT

Szukasz dopasowanego, spersonalizowanego i międzynarodowego programu outplacement dla swoich managerów? Sprawdź nasz program Managerial Placement


Dyrektor szuka pracy

Obowiązkowa lektura dla wszystkich managerów wyższego szczebla, którzy rozważają zmianę w swojej karierze lub aktywnie szukają pracy.