Zaznacz stronę

Doradztwo kariery i wsparcie executives na całym świecie.

Jeśli jesteś managerem z przynajmniej 10-letnim doświadczeniem, kliknij poniżej, aby uzyskać bezpłatnie konsultację kariery lub bezpłatną analizę Twojego CV:

Bezpłatna konsultacja kariery Bezpłatny raport Twojego CVUSŁUGI OUTPLACEMENT

Szukasz dopasowanego, spersonalizowanego i międzynarodowego programu outplacement dla swoich managerów? Sprawdź nasz program Managerial Placement


Dyrektor szuka pracy

Obowiązkowa lektura dla wszystkich managerów wyższego szczebla, którzy rozważają zmianę w swojej karierze lub aktywnie szukają pracy.


DLACZEGO ANIOŁY

Nie damy Ci listy 100 powodów dla których powinieneś podjąć z nami współpracę. Zadowoleni klienci to najlepszy dowód na to, że jesteśmy skuteczni, i że warto nam zaufać w nawet tak delikatnych kwestiach jak te związane z poszukiwaniem pracy. Zapytaliśmy naszych klientów co sądzą o naszych usługach, i oto ich odpowiedzi:

Współpraca z Aniołami dała mi bardzo dobrą wiedzę na temat tego, w którym miejscu się znajduję, biorąc pod uwagę moje szanse na znalezienie pracy: co już mam, co jest dobrze zrobione, a co muszę dopracować i na czym się skupić. Świetne okazały się przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej – po trzech spotkaniach jestem spokojny o Business English w tym zakresie. Z mojej strony były to pieniądze bardzo dobrze zainwestowane w swój rozwój. A gdy będę potrzebował dalszej pomocy, to wiem, gdzie mogę się zwrócić.

Wojciech, 34, Senior Outsourcing Manager

Byłam pod wrażeniem tego, jak bardzo pomocne okazały się Anioły Kariery w moim przypadku. Przed ich poznaniem, byłam pewna, że znam wszystkie swoje mocne strony, oraz, że umiem otwarcie i pewnie rozmawiać o moich sukcesach zawodowych. Okazało się jednak, że zapomniałam mniej więcej o połowie z nich podczas mojego pierwszego spotkania z Aniołami, nie wspominając o tym, że żadnego z nich nie zawarłam w moim CV. To mogło zdarzyć się podczas rozmowy rekrutacyjnej! Spotkanie z Aniołami Kariery można porównać do sesji terapeutycznej. Byłam zmuszona to przeanalizowania siebie, i wymyślenia cech, które pozwalają mi wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy. Napisaliśmy moje CV od nowa, dopracowaliśmy grafikę, co poskutkowało zaproszeniami na rozmowy z headhunterami oraz potencjalnymi pracodawcami!

Agnieszka, 36, Head of Financial Institutions Team

Co dała mi współpraca z Wami? W skrócie – skuteczny sposób na znalezienie pracy odpowiadającej mojej ścieżce rozwoju. Dzięki Waszemu podejściu, strategii oraz proaktywnemu wsparciu udało mi się szybko znaleźć dla siebie nowe miejsce, pomimo niewielkiej ilości ofert na podobne stanowiska na rynku w tym okresie. Udało mi się też dzięki Wam „odszufladkować”, czyli zaprezentować się potencjalnym pracodawcom w taki sposób, żeby dali mi szansę na uczestniczenie w procesie rekrutacji, pomimo że nie spełniałem sztywnego kryterium doświadczenia branżowego. Przez cały czas realizowania strategii Aniołów miałem poczucie, że trzymam swoją przyszłą karierę w swoich rękach.

Edward, 36, Country Finance Head

Współpraca z Aniołami Kariery dała mi motywację do rozpoczęcia poszukiwań, profesjonalną poprawę CV, pomoc we wskazaniu kierunku i sposobu szukania ofert pracy. Co ważniejsze także koleżeńskie wsparcie w chwilach, kiedy odkładałem szukanie ofert na później. Możliwości współpracy jest bardzo wiele i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Szczerze polecam wszystkim szukającym swojej drogi rozwoju zawodowego.

Bartosz, 34, Global Payroll Manager

Współpraca z Aniołami Kariery to bardzo ciekawe doświadczenie, dzięki któremu zrozumiałam, jakich wyzwań związanych z pracą zawodową poszukuję. Wspólne sesje były okazją do wyszlifowania kompetencji związanych z rozmowami rekrutacyjnymi, ale przede wszystkim dały mi możliwość zrozumienia, w czym naprawdę jestem dobra, jakie są moje mocne strony oraz które kompetencje są szczególnie istotne dla potencjalnego pracodawcy. Dzięki profesjonalnie przygotowanemu CV miałam okazję spotkać się z kluczowymi headhunterami na polskim rynku. Polecam współpracę z Aniołami Kariery każdemu managerowi, który potrzebuje dodatkowej energii dla swojej kariery zawodowej, określenia priorytetów i aspiracji. Mimo że nie zdecydowałam się na zmianę pracy, ponownie zaczęłam lubić moją obecną! Dziękuję Wam, Anioły Kariery!

Joanna, 35, Bank Director

W zeszłym tygodniu byłam na interview we Frankfurcie. Zostałam zaproszona, bo miałam najbardziej interesujące CV! Osoba, z którą miałam spotkanie, powiedziała mi, ze położyła sobie to CV na samym wierzchu, bo bardzo chciała mnie poznać mimo mojego słabego niemieckiego i mimo tego, że na tym stanowisku znajomość niemieckiego była wymagana. Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, ale teraz dopiero widzę, jak ważne jest CV i ile może zdziałać.

Agnieszka, 36, Head of Financial Institutions Team

Współpraca z Aniołami Kariery jest przede wszystkim dużym bodźcem do działania. Gdy poszukujemy pracy przez dłuższy czas niezmiernie deprymującymi czynnikami są stagnacja i brak wiary w sukces. Wsparcie podczas poszukiwań jest absolutnie bezcenne. Kolejny ważny aspekt to „lifting” CV. Anioły Kariery potrafią spojrzeć obiektywnie na osobę poszukującą pracy i wydobyć na światło dzienne, a w tym wypadku na strony CV, najistotniejsze jej kompetencje. To bardzo podnosi jego samoocenę i daje wiarę we własne możliwości. Wskazane przez Anioły Kariery mocne strony kandydata przeważnie uświadamiają mu jego wartość na rynku pracy. Podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Ludzie się różnią i każda osoba wymaga innej metody pracy: z powodu charakteru, stanu ducha lub branży. Anioły Kariery skutecznie różnicują podejście do swoich klientów.

Paweł, 33, Program Director

Przeczytałem e-booka Job Hunting Director od razu, gdy dowiedziałem się z portalu LinkedIn, że go opublikowaliście i zostałem powalony na kolana. Nie wiem, jak przekazać Wam dobitniej, jak bardzo jestem Wam wdzięczny za to, że przekazujecie bardzo wartościową wiedzę w tak przyjaznej formie i w dodatku za darmo! Konkretne zalecenia poparte doświadczeniami z „pola bitwy”, wywiady z osobami decyzyjnymi, ewaluacja metod dotarcia do bardzo dobrych firm. Książka jest konkretna i do tego świetnie zredagowana! Wasza publikacja otworzyła mi oczy na wiele kwestii w procesie rekrutacji; vide: dlaczego kilka razy nie dostałem pracy, którą powinienem zgarnąć od ręki!

Arkadiusz, 30, Freelancer

Dziękuję ślicznie za świetną pomoc, którą otrzymałem, przygotowując się z Wami do rozmów kwalifikacyjnych. Należą się Wam też wielkie podziękowania, za profesjonalne porady dotyczące koniecznych zmian w CV oraz na profilach w portalach internetowych. Od czasu gdy rozpocząłem współpracę z Wami zdobyłem wiedzę i umiejętności, które pozwoliły mi wygrać rekrutację na poziomie VP w jednej z najlepszych firm na rynku. Z czystym sumieniem mogę polecić Wasze usługi – są skuteczne. Wykonałem dużą pracę samodzielnie, ale dzięki Wam wiedziałem, w którym kierunku podążać. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Was!

Wojciech, 35, Account Manager

Byłem Dyrektorem Zarządzającym przez ponad 20 lat. Następnie przez pół roku nie miałem pracy. Mam ponad 50 lat i chciałem, żeby moja kolejna praca była ostatnią przed przejściem na emeryturę. Więc nie chodziło mi o jakąkolwiek pracę za jakiekolwiek pieniądze. Chociaż moja żona i przyjaciele byli przeciwni mojej współpracy z Aniołami Kariery, zaufałem swojej intuicji i zdecydowałem się wszystko im zlecić. Naprawdę zajmowali się w s z y s t k i m! Kiedy miałem zły dzień, mój Anioł Kariery żartował: „Przelej na mnie zmartwienia! Powiem Ci, kiedy będziesz mógł zacząć się zamartwiać. Na tę chwilę wszystko jest w porządku. Wszystko idzie zgodnie z planem”. Zacząłem otrzymywać poważne oferty w przeciągu 3 miesięcy i zaraz po tym rozpocząłem nową pracę. Teraz mogę polecać Anioły Kariery swoim kolegom, bo nie są już moimi rywalami!

54, CEO

W tamtym roku uderzyłem o szklany sufit w mojej firmie. Brak dostępnych stanowisk w obszarze regionu. Zastanawiałem się nad zmianą firmy, ale wiedziałem, że to byłoby czasochłonne przedsięwzięcie, którym nie chciałem się zajmować. Nie mógłbym jednocześnie pracować i aktywnie poszukiwać pracy. Pewien headhunter polecił mi Anioły Kariery. Teraz czekam na konkretne oferty pracy z 4 firm, w których naprawdę chciałbym pracować. Polecam Anioły Kariery wszystkim prezesom i dyrektorom, którzy są bardzo zajęci.

40, CEO

DLACZEGO ANIOŁY

Nie damy Ci listy 100 powodów dla których powinieneś podjąć z nami współpracę. Zadowoleni klienci to najlepszy dowód na to, że jesteśmy skuteczni, i że warto nam zaufać w nawet tak delikatnych kwestiach jak te związane z poszukiwaniem pracy. Zapytaliśmy naszych klientów co sądzą o naszych usługach, i oto ich odpowiedzi:

Współpraca z Aniołami dała mi bardzo dobrą wiedzę na temat tego, w którym miejscu się znajduję, biorąc pod uwagę moje szanse na znalezienie pracy: co już mam, co jest dobrze zrobione, a co muszę dopracować i na czym się skupić. Świetne okazały się przygotowania do rozmowy kwalifikacyjnej – po trzech spotkaniach jestem spokojny o Business English w tym zakresie. Z mojej strony były to pieniądze bardzo dobrze zainwestowane w swój rozwój. A gdy będę potrzebował dalszej pomocy, to wiem, gdzie mogę się zwrócić.

Wojciech, 34, Senior Outsourcing Manager

Byłam pod wrażeniem tego, jak bardzo pomocne okazały się Anioły Kariery w moim przypadku. Przed ich poznaniem, byłam pewna, że znam wszystkie swoje mocne strony, oraz, że umiem otwarcie i pewnie rozmawiać o moich sukcesach zawodowych. Okazało się jednak, że zapomniałam mniej więcej o połowie z nich podczas mojego pierwszego spotkania z Aniołami, nie wspominając o tym, że żadnego z nich nie zawarłam w moim CV. To mogło zdarzyć się podczas rozmowy rekrutacyjnej! Spotkanie z Aniołami Kariery można porównać do sesji terapeutycznej. Byłam zmuszona to przeanalizowania siebie, i wymyślenia cech, które pozwalają mi wyróżnić się na konkurencyjnym rynku pracy. Napisaliśmy moje CV od nowa, dopracowaliśmy grafikę, co poskutkowało zaproszeniami na rozmowy z headhunterami oraz potencjalnymi pracodawcami!

Agnieszka, 36, Head of Financial Institutions Team

Co dała mi współpraca z Wami? W skrócie – skuteczny sposób na znalezienie pracy odpowiadającej mojej ścieżce rozwoju. Dzięki Waszemu podejściu, strategii oraz proaktywnemu wsparciu udało mi się szybko znaleźć dla siebie nowe miejsce, pomimo niewielkiej ilości ofert na podobne stanowiska na rynku w tym okresie. Udało mi się też dzięki Wam „odszufladkować”, czyli zaprezentować się potencjalnym pracodawcom w taki sposób, żeby dali mi szansę na uczestniczenie w procesie rekrutacji, pomimo że nie spełniałem sztywnego kryterium doświadczenia branżowego. Przez cały czas realizowania strategii Aniołów miałem poczucie, że trzymam swoją przyszłą karierę w swoich rękach.

Edward, 36, Country Finance Head

Współpraca z Aniołami Kariery dała mi motywację do rozpoczęcia poszukiwań, profesjonalną poprawę CV, pomoc we wskazaniu kierunku i sposobu szukania ofert pracy. Co ważniejsze także koleżeńskie wsparcie w chwilach, kiedy odkładałem szukanie ofert na później. Możliwości współpracy jest bardzo wiele i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Szczerze polecam wszystkim szukającym swojej drogi rozwoju zawodowego.

Bartosz, 34, Global Payroll Manager

Współpraca z Aniołami Kariery to bardzo ciekawe doświadczenie, dzięki któremu zrozumiałam, jakich wyzwań związanych z pracą zawodową poszukuję. Wspólne sesje były okazją do wyszlifowania kompetencji związanych z rozmowami rekrutacyjnymi, ale przede wszystkim dały mi możliwość zrozumienia, w czym naprawdę jestem dobra, jakie są moje mocne strony oraz które kompetencje są szczególnie istotne dla potencjalnego pracodawcy. Dzięki profesjonalnie przygotowanemu CV miałam okazję spotkać się z kluczowymi headhunterami na polskim rynku. Polecam współpracę z Aniołami Kariery każdemu managerowi, który potrzebuje dodatkowej energii dla swojej kariery zawodowej, określenia priorytetów i aspiracji. Mimo że nie zdecydowałam się na zmianę pracy, ponownie zaczęłam lubić moją obecną! Dziękuję Wam, Anioły Kariery!

Joanna, 35, Bank Director

W zeszłym tygodniu byłam na interview we Frankfurcie. Zostałam zaproszona, bo miałam najbardziej interesujące CV! Osoba, z którą miałam spotkanie, powiedziała mi, ze położyła sobie to CV na samym wierzchu, bo bardzo chciała mnie poznać mimo mojego słabego niemieckiego i mimo tego, że na tym stanowisku znajomość niemieckiego była wymagana. Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, ale teraz dopiero widzę, jak ważne jest CV i ile może zdziałać.

Agnieszka, 36, Head of Financial Institutions Team

Współpraca z Aniołami Kariery jest przede wszystkim dużym bodźcem do działania. Gdy poszukujemy pracy przez dłuższy czas niezmiernie deprymującymi czynnikami są stagnacja i brak wiary w sukces. Wsparcie podczas poszukiwań jest absolutnie bezcenne. Kolejny ważny aspekt to „lifting” CV. Anioły Kariery potrafią spojrzeć obiektywnie na osobę poszukującą pracy i wydobyć na światło dzienne, a w tym wypadku na strony CV, najistotniejsze jej kompetencje. To bardzo podnosi jego samoocenę i daje wiarę we własne możliwości. Wskazane przez Anioły Kariery mocne strony kandydata przeważnie uświadamiają mu jego wartość na rynku pracy. Podchodzą do każdego klienta indywidualnie. Ludzie się różnią i każda osoba wymaga innej metody pracy: z powodu charakteru, stanu ducha lub branży. Anioły Kariery skutecznie różnicują podejście do swoich klientów.

Paweł, 33, Program Director

Przeczytałem e-booka Job Hunting Director od razu, gdy dowiedziałem się z portalu LinkedIn, że go opublikowaliście i zostałem powalony na kolana. Nie wiem, jak przekazać Wam dobitniej, jak bardzo jestem Wam wdzięczny za to, że przekazujecie bardzo wartościową wiedzę w tak przyjaznej formie i w dodatku za darmo! Konkretne zalecenia poparte doświadczeniami z „pola bitwy”, wywiady z osobami decyzyjnymi, ewaluacja metod dotarcia do bardzo dobrych firm. Książka jest konkretna i do tego świetnie zredagowana! Wasza publikacja otworzyła mi oczy na wiele kwestii w procesie rekrutacji; vide: dlaczego kilka razy nie dostałem pracy, którą powinienem zgarnąć od ręki!

Arkadiusz, 30, Freelancer

Dziękuję ślicznie za świetną pomoc, którą otrzymałem, przygotowując się z Wami do rozmów kwalifikacyjnych. Należą się Wam też wielkie podziękowania, za profesjonalne porady dotyczące koniecznych zmian w CV oraz na profilach w portalach internetowych. Od czasu gdy rozpocząłem współpracę z Wami zdobyłem wiedzę i umiejętności, które pozwoliły mi wygrać rekrutację na poziomie VP w jednej z najlepszych firm na rynku. Z czystym sumieniem mogę polecić Wasze usługi – są skuteczne. Wykonałem dużą pracę samodzielnie, ale dzięki Wam wiedziałem, w którym kierunku podążać. Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Was!

Wojciech, 35, Account Manager

Byłem Dyrektorem Zarządzającym przez ponad 20 lat. Następnie przez pół roku nie miałem pracy. Mam ponad 50 lat i chciałem, żeby moja kolejna praca była ostatnią przed przejściem na emeryturę. Więc nie chodziło mi o jakąkolwiek pracę za jakiekolwiek pieniądze. Chociaż moja żona i przyjaciele byli przeciwni mojej współpracy z Aniołami Kariery, zaufałem swojej intuicji i zdecydowałem się wszystko im zlecić. Naprawdę zajmowali się w s z y s t k i m! Kiedy miałem zły dzień, mój Anioł Kariery żartował: „Przelej na mnie zmartwienia! Powiem Ci, kiedy będziesz mógł zacząć się zamartwiać. Na tę chwilę wszystko jest w porządku. Wszystko idzie zgodnie z planem”. Zacząłem otrzymywać poważne oferty w przeciągu 3 miesięcy i zaraz po tym rozpocząłem nową pracę. Teraz mogę polecać Anioły Kariery swoim kolegom, bo nie są już moimi rywalami!

54, CEO

W tamtym roku uderzyłem o szklany sufit w mojej firmie. Brak dostępnych stanowisk w obszarze regionu. Zastanawiałem się nad zmianą firmy, ale wiedziałem, że to byłoby czasochłonne przedsięwzięcie, którym nie chciałem się zajmować. Nie mógłbym jednocześnie pracować i aktywnie poszukiwać pracy. Pewien headhunter polecił mi Anioły Kariery. Teraz czekam na konkretne oferty pracy z 4 firm, w których naprawdę chciałbym pracować. Polecam Anioły Kariery wszystkim prezesom i dyrektorom, którzy są bardzo zajęci.

40, CEO

Doradztwo kariery i wsparcie executives na całym świecie.

Jeśli jesteś managerem z przynajmniej 10-letnim doświadczeniem, kliknij poniżej, aby uzyskać bezpłatnie konsultację kariery lub bezpłatną analizę Twojego CV:

Bezpłatna konsultacja kariery Bezpłatny raport Twojego CVUSŁUGI OUTPLACEMENT

Szukasz dopasowanego, spersonalizowanego i międzynarodowego programu outplacement dla swoich managerów? Sprawdź nasz program Managerial Placement


Dyrektor szuka pracy

Obowiązkowa lektura dla wszystkich managerów wyższego szczebla, którzy rozważają zmianę w swojej karierze lub aktywnie szukają pracy.